Uyumadan Önce Cildinize Bunu Uygulayın
  1. Ana Sayfa
  2. Güzellik ve Bakım

Uyumadan Önce Cildinize Bunu Uygulayın

0

Gün içinde cilt yorulur. Bu nedenle cildinizin gece boyunca yenilenip dinlenebilmesi için bakıma özen gösterilmesi gerekmektedir. Düzenli gece bakımı cildinizi gün içerisinde kir,

Gece cilt bakımının faydaları hakkında herhangi bir şüpheniz varsa bu makaleye göz atın. Pigmentasyonu düzenler Ağız ve alın çevresindeki cilt pigmentasyonu günümüzde insanlar arasında ciddi bir sorundur.

Hasarlı ve sağlıksız cilt hücreleri zamanla cildi koyulaştırır. Temizleyici toner-nemlendirici üçlüsünü içeren bir cilt bakımı rutini, cilt tonunuzu eşitlemeye yardımcı olabilir.

Toner, cildin pigmentli bölgelerini aydınlatırken cilt tonunu eşitler. Ölü cilt hücrelerini yok eder ve cilde ışıltılı bir parlaklık verir Yüzünüz kaşıntılı, pul pul ve kırmızı hale geldiğinden kuru ciltle uyanmak bir kabus olabilir. Gecelik bir cilt bakımı rutini kuru cildi ortadan kaldırabilir.

Basliksiz 1 9

Cildinize uygun kaliteli bir nemlendirici uygulamak sizi esnek ve nemli bir ciltle sabaha hazır hale getirecektir. Cildinizi peeling yapmak ve temizlemek, pürüzsüz görünmesini sağlamak için çok önemlidir. Bu uygulama cildinizin kendini onarmasını sağlar.

Gece boyunca melatonin (vücudun uyku döngüsünü düzenlemeye yardımcı olan bir antioksidan) seviyeleri yüksektir, bu nedenle yatmadan önce cilt bakımı cildi yumuşatmaya yardımcı olabilir.

Beyaz cilt Gece boyunca temiz, nemli cilt, tıkanmış gözenekleri açarak cilt hücrelerinin nefes alması için yeterli alan yaratır. Bu, uyandığınızda size güzel bir sabah ışıltısı verir ve genel cilt sağlığını korur.

İncelikle yaşlanmak hepimizin sabırsızlıkla beklediği bir şeydir, ancak erken kırışıklıklar ve nazolabial kıvrımlar endişe verici olabilir.

Ancak akşam cilt bakımı rutini ile erken cilt yaşlanmasını önleyebilirsiniz. Kuru, çatlamış cilt kırışıklıkları zamanından önce temizler, bu nedenle cildinizi nemlendirmek, nemi hücrelerinize hapsetmek ve cildinizi yumuşak ve parlak tutmak için önemlidir.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap