Ameliyatsız bölgesel zayıflama
  1. Ana Sayfa
  2. Güzellik ve Bakım

Ameliyatsız bölgesel zayıflama

0

Bölgesel incelme cihazları sayesinde ameliyatsız vücut şekillendirmek artık mümkün. Kimi zaman hastalar bölgesel yağlarından kurtulmak ister. Ama ameliyat olmaktan çekinir. Bu gibi durumlarda ameliyatsız bölgesel zayıflama uygulamasına büyük ilgi artmaktadır. Sadece bölgesel yağlanmalardan ve fazla kiloda bu uygulamaya başvurulmaz. Selülit, çatlaklardan bölgesel incelme cihazları sayesinde kurtulmak mümkün.

Bölgesel Zayıflama Cihazları

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte medikal cihazların gelişmesine de destek olmaktadır. Vücutta istenmeyen yağlardan kurtularak sıkı bir vücut için ameliyatsız bölgesel incelme uygulaması tercih edilebilir. Bölgesel incelme için tek bir cihaz yoktur. Birden çok zayıflama cihazı bulunmaktadır. 4 aplikatöre sahip olanda var. Saniyede 1.000.000 kez titreşim sağlayanda var. Cihaz modeli değiştikçe özellikleri de değişmektedir.

Bölgesel Zayıflama Cihaz Özellikleri

Bazı bölgesel incelme cihazlarında, tek seans olarak uygulama yapılır. Bölgesel incelme cihazları arasında en çok tercih edilen cihazdır. Tüm vücut tiplerine uygulanabilir. Vücuda bağlanan her biri 32 cm kare alanı tedavi eden 4 aplikatör ile birlikte vücutta 128 cm kare alanı tedavi eder.

Bazı diğer bölgesel incelme cihazlarında, özel başlığı ile ultrasonun mekanik radyofrekans enerjisini aynı anda yağ dokularına göndermektedir. Özel başlığı sayesinde yağ dokusu ısıtılır. Sıcaklık cihaz üzerinden ayarlanabilir. Radyofrekans sayesinde cilt dokusu sıkılaştırılır.

Bölgesel incelme cihazı, saniyede 1.000.000 kez titreşebilir. Besinlerin ve ilaçların emilimini sağlar. 5 modu ve 5 yoğunluk seçeneği bulunmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Cihaz Uygulama Alanları Nelerdir?

Yağlanma olan ve sarkan tüm bölgelere uygulama yapılabilir. Karın, alt karın, basen ve sarkma olan bölgelere uygulanır.

Profesyonel Bölgesel Zayıflama Cihazları ve Modelleri

Birçok bölgesel incelme cihazı ve modeli mevcut. Bu cihazlarda bazılarında sadece tek seans girilebilirken, bazılarında ise birkaç seans girilebilir.

Cihazlar Zayıflatır Mı?

Tedavide olumlu sonuçlar almak kişiden kişiye farklılık gösterir. Boy, kilo yağ oranı herkeste farklı olduğu için bazen olumlu sonuç alınırken bazen de olumlu sonuçlar alınamayabilir. Bu kişi ile alakalı bir durum olabilir.

Bölgesel Zayıflama Cihaz Fiyatları 2022

Cihaz model ve özelliklerine göre Bölgesel incelme cihaz fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyat bilgisi her yıl güncellendiğinden dolayı net bir fiyat aralığı vermek doğru olmayacaktır.

Cilt Bakım Cihazı Nedir?

Cilt bakım cihazı birçok cilt sorunlarında cilt temizliğinde kullanılan bir cihazdır. Yaşlılık lekeleri, siyah nokta temizliği, cilt yenileme ve cilt temizliğinde kullanılır. Cilt bakım cihazları ciltteki ölü deriyi kaldırarak cildin daha temiz ve parlak gözükmesini sağlar birçok profesyonel cilt bakım cihazları bulunmaktadır.

Yüksek Frekansa Sahip Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımında, yüksek frekanslı cilt bakım ürünleri kullanılmaktadır. Yüksek frekanslı cilt bakım ürünlerinin kullanılmasındaki asıl amaç ciltteki ölü deriyi kaldırmaktır. Ölü deri yukarıya çıkarak yeni cildin oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Bu cilt bakım ürünlerinin kullanılmasında bir sakınca yoktur. Kişinin cilt tipine uygun ürünler kullanılarak işlem yapılmaktadır. Profesyonel cilt bakım cihazları da kişiye uygun olarak ayarlanarak işlem yapılmaktadır. Uzman bir kişi tarafından yapılması durumunda olumlu sonuçlar almak mümkündür.

Profesyonel Cilt Bakım Cihazları

Profesyonel cilt bakım cihazları, uygulama şekline göre değişiklik gösterir. Dermapen cihazı farklı, hydrafacial farklı, buhar ve diğer uygulamalar için farklı cihazlar kullanılmaktadır.

Cilt Bakım Cihazı Modelleri Nelerdir?

Cilt bakım cihazı modelleri şunlardır; Hydrafacial, iyontoferez cihazı, anti aging’dir

Cilt Bakım Cihazları Fiyatları 2022

Cilt bakım cihazları fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde cilt bakım cihazlarının modelleri de fiyat bilgisinde değişiklik olmasına neden olmaktadır.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap