IObit Driver Booster PRO 9 – Ücretsiz Pro Sürüm
  1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar
Trendlerdeki Yazı

IObit Driver Booster PRO 9 – Ücretsiz Pro Sürüm

0

IObit Driver Booster PRO 9 – Ücretsiz Pro Sürüm yazımızdaki ücretsiz lisans anahtarını kullanarak IObit Driver Booster PRO Full sürüm kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken kodları kopyalayıp programın lisans kısmına yapıştırmak. Bu program sayesinde eski donanım sürücüleri ve yazılımlar güncellenecektir.

Driver Booster Pro Key

Aşağıdan çalışan IObit Driver Booster PRO keylere ulaşabilirsiniz. Çalışan lisans anahtarlarından herhangi birini kopyaladıktan sonra ‘Etkinleştir > Lisans Gir’ bölümüne yapıştırarak programınızı PRO sürümüne ücretsiz bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Driver Booster Pro Key Lisans Koşulları

  • Yazı içinde belirtilen lisans anahtarları kişisel (1) PC kullanım için uygundur.
  • Lisans programın 9.x başlıklı tüm sürümleri için geçerlidir.
  • Ücretsiz teknik destek aktif değildir.

Driver Booster Pro Nedir?

Driver Booster, sistemi süratli bir şekilde denetim eden, pc cihazları için eski sürücüleri bulan, indiren ve yükleyen kolay ve tesirli bir sürücü güncelleme programıdır.

IObit Driver Booster 9 İndir | (24.6 MB)

Desteklenen İşletim Sistemi: / 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP (32/64-bit)

Driver Booster PRO yardımcı uygulaması, aktüel olmayan sürücülerin yol açtığı uygulama çakışmalarına, sistem çökmelerine ve pc tesisat problemlerine karşı koruma sağlar. Güncel olmayan driver (sürücüler) bilgisayarınızı zorlayabilir ve yapısal bir çökmeye (mavi ekran) hatasına yol açabilir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Hızlıca Valorant Nick Değiştirme 2022

Bu uygulama kullanıcıların bilgisayarı tekrar kurmasına, sistem bilgilerini görüntülemesine rastgele bir ses, ağ hatası ve aygıt hatasından değişik olarak problemleri çözmesine yardım eder. Intel grafik sürücüleri, ve AMD Radeon Software Adrenalin Edition gibi sürücüleri güncelleyebilir. Her halde, Genişletilmiş veritabanının beraberinde, IObit Driver Booster 9 PRO windows driver yanılgı problemini keşfetme ve revizyon seçenekleri sunar.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap