İnat Box Açılmıyor 2022 – Güncel Çözüm
 1. Ana Sayfa
 2. Rehber
Trendlerdeki Yazı

İnat Box Açılmıyor 2022 – Güncel Çözüm

0

İnat Box Açılmıyor 2022 son zamanlarda inat box kullananlar tarafından oldukça aratılan bir sorun haline geldi. Bu uygulama ücretsiz bir şekilde abonelik isteyen kanalların izlenmesi için kullanılmakta. Uygulamayı kullanırken inat box açılmıyor ve inat box vpn hatası gibi sorunlar karşımıza çıkabiliyor. Yazımızda bu hataların çözümü detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Yazımızın sorunu çözdüğünü düşünüyorsanız yorum bırakmayı unutmayınız.

İnat TV’ye gelen son güncelleme sebebiyle pekçok kullanıcı programa giriş yapmakta zorluk çekiyor. Gelen güncellemenin Android versiyonuyla uyuşmaması, inat box root hatası yahut başka teknik sorunlardan kaynaklanan problemin çözümü epey kolay. Fakat ilk olarak problemin hangi nedenden dolayı kaynaklandığı teşhis etmemiz gerekiyor.

İnat TV Açılmıyor

İnat TV uygulamasını kullanıyor ama İnat TV açılmıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü gayet kolay. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek bu hatayı kolayca çözebilirsiniz.

 • Mobil cihazınızın Ayarlar bölümüne giriş yapın.
 • Sonrasında Uygulamalar kısmına giriş yapın.
 • Uygulamalar kısmından İnat Box isimli uygulamayı bulun.
 • Uygulama ayarlarından Depolama kısmına tıklayın.
 • Uygulamanın tüm verilerini temizleyin.

Kullanmış olduğunuz uygulamaların zamanla önbellek ve çerezleri birikmektedir. Bu işlemleri yaparak uygulamanızın cihazınıza ilk indirdiğiniz halini almasını sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki yönergeyi yapmanıza rağmen uygulama düzgün çalışmıyorsa yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İnat Box Açılmıyor Hatası

İnat box açılmıyor 2022 hatası pek çok kullanıcının başına gelebiliyor. Bu hatalara ek olarak inat box güncelleme hatası kullanıcıların başını ağrıtıyor. Hataların sebebi ve çözümü oldukça kolay.

inat box açılmıyor 2022 (1)

İnat box güncelleme sonrası açılmıyor hatasının en büyük nedeni güncellemenin çeşitli cihazlarda test edilmemiş olmasıdır. Cihazınızın yazılımı ile uygulamanın çakışması inat box güncelleme sonrası açılmıyor hatasını doğuruyor. Bu sorunun çözümü inat box yapımcılarının uygulamaya yeni bir ek güncelleme getirmesidir. Yeni güncellemeyi beklemek istemiyorsanız yazımızdaki çözümleri uygulayabilirsiniz.

İnat TV Uygulama İzni Nasıl Verilir?

İnat Tv uygulamasını indirdikten sonra bazı uygulama izinlerini vermeniz gerekmektedir. Aşağıda sıralanmış yönergeleri uygulayarak izinleri verebilir sorunsuz kullanıma başlayabilirsiniz.

 • Mobil cihazınızın Ayarlar bölümüne giriş yapın.
 • Sonrasında Uygulamalar kısmına giriş yapın.
 • Uygulamalar kısmından İnat TV isimli uygulamayı bulun.
 • Uygulama ayarlarından Uygulama İzinleri kısmına tıklayın.
 • Bu kısımda uygulamanın izinlerini tek tek seçerek aktif hale getirebilirsiniz.

İnat Box Apk İndir

İnat Box Apk indir işlemi oldukça kolaydır. Sizde güncel inat box apk sürümünü indirmek istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

Mobil cihazınız üzerinden linke tıklayarak güncel inat tv apk indir linkine ulaşınız. Bu link sizi inat tv resmi twitter hesabına ulaştıracaktır. Daha sonrasında size uygun programı bulup cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap