Saç Simülasyonu Nedir ?
  1. Ana Sayfa
  2. Güzellik ve Bakım

Saç Simülasyonu Nedir ?

0

Teknolojik gelişmeler, günlük yaşamın birçok alanında fayda sağlarken, sağlık ve görünüm söz konusu olduğunda da birçok fırsat sunuyor.

Saç ekimi, görünüm desteği geliştirmelerden biridir. Saç ekimi ve saç cerrahisinde kullanılan bir yöntem olan saç simülasyonu, saçın görünümüne yardımcı olma işlemi olarak da bilinir.Bilinen Saç simülasyonu, zamanla etkinliğini kaybederse güncellenebilen bir işlem olarak bilinir.

Basliksiz 1 7

Saç simülasyonu nedir bu nasıl yapılır?

Saç simülasyonu, saç ekimi sonrası tamamlayıcı bir yöntem olarak bilinmektedir. Saç simülasyonu cerrahi bir uygulama değildir. Saç simülasyonu, mikropigmentler uygulanarak yapılan bir tür saç görüntüsü oluşturma işlemi olarak tanımlanmaktadır.

Bu tedavi saç ekiminden sonra saç derisine uygulanır. Bazı durumlarda saçın görünümünü etkilemek için de kullanılır. Saç simülasyonu kıvamı kişiden kişiye değişen bir süreçtir. Ortalama 3 yıl kalıcı olarak kabul edilir. Saç simülasyonunu kim yapar, kim yapmaz?

Akne veya hassas saç derisine sahip olanlar için saç simülasyonu önerilmez. Saç simülasyonu ile saç ekimi sonrası 3 yıl boyunca elde edilen yapay saç görüntüleri. Bu nedenle saç ekimine uygun, sağlıklı saç derisine sahip kişiler tarafından da kullanılabilir.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap