Kalıcı Dövme Sildirme
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Kalıcı Dövme Sildirme

0

Dövme sildirme, birçok yöntemle yapılabilir. İnsanlık tarihi boyunca oldukça fazla tercih edilen ve her geçen gün popülerleşen dövme, bazen pişmanlık hissi yaratabilmektedir. Yıllar önce bulunan ve yapılan kalıcı dövmeler kalıcılığını ömür boyu sürdürebilir. Ancak bulunan ve yıllardır uygulanan lazerle bu işi yapmak artık çok kolay. Anestezi kremle yapılan lazerle dövme sildirme uygulaması acıyı en aza indirmektedir.

Dövme Sildirme Nedir?

Genç yaşta dikkat çekmek, popülerleştiği için yaptırmak istemek ve ağırlığını göstermek için deri üstüne yapılan bir sanattır. Bu sanat her geçen gün geliştirilmektedir. Dövme yaptırmak isteyenlerin sayısı arttıkça yaptırdığı dövmeden sıkılıp sildirmek isteyen kişilerin sayısı da bir o kadar da çoktur. Deri altına verilen lazer ışınları sayesinde dövme sildirme artık mümkün.

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Leke tedavisi için üretilmiş ve geliştirilmiş lazerler, dövme silme uygulamasında da kullanılabilmektedir. Bu lazer cihazı sayesinde ışını deri altındaki epidermis tabakasına gönderilir. Dermis ve deri altına yapılan dövmenin renk pigmentleri tarafından emilir ve parçalayarak ortadan kaldırı.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Dövme sırt, bel, bacak, kol, bilek ve enseye yapılan motif ve sembollerden kasıt değildir. Kalıcı ruj ve kalıcı eyeliner da dövmeye dahildir. Ancak dudak ve gözde yapılan kalıcı dövmelerin silinmesi zordur. Diğer bölgelere yapılan dövmelerin silinmesi daha kolaydır. Kalıcı dövmelerinden kurtulmak isteyen kişilerin başvurduğu birkaç yöntem var. Bu yöntemler; kimyasal peeling, dermabrazyon veya lazerle silmedir.
Dövme Sildirme Fiyatları

Dövmenin boyutuna ve bölgeye göre fiyat bilgisi değişmektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir.

Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

Altın iğne, cerrahi bir uygulama olmayıp kolayca yapılan bir güzellik uygulamasıdır. Özel cihazlarla deri altına kontrollü bir şekilde hasar vererek cildin yenilenmesi sağlanıyor.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

İleri derecede olmayan tüm yara izlerini, lekeleri ve kırışıklıkları tedavi etmek için uygulanan bir güzellik uygulamasıdır. Altın iğne, gençleştirme tedavileri arasında da olumlu sonuçlar verir.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler için Uygundur?

Yüzün tamamına altın iğne işlemi yapılabilir. Aynı zamanda boyun, gıdı, göz çevresi ve dekolteye de yapılabilir. Hiçbir sakıncası yoktur.

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

Ayda 1 kere olacak şekilde yapılmalıdır. 2. seansta olumlu sonuçlar alınır. En fazla 3 ile 6 ay sürdürülmelidir.

Altın İğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Gençleşmeye, lekelerden kurtulmaya, göz morlukları, gıdı ve sarkmalardan kurtulmak için yapılması gereken uygulamalardan biridir.

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

Birkaç seansla sizleri rahatsız eden lekelerden ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz. En az 2 seans yaparak bebek gibi bir yüze sahip olabilirsiniz.

Emslim Nedir?

Yağ dokusunun erimesini ve kasların şekillendirilmesini emslim sağlar. Ayrıca bölgesel incelme ile zayıflama mümkündür. Bir güzellik uygulaması olduğu söylenebilir.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Emslim tedavisinde, kişinin yapması gereken tek şey uzanmasıdır. Alanında uzman kişi cihazları uygulama alanlarına bağlar. Uygulama sadece 30 dakikadır.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Sarkma, yağlanma olan bölgelerde yapılabilir. Bacak, karın, bel çevresi ve kol bölgelerine uygulanır.

Emslim Neden Yapılır?

Spor yapmak istemeyen, bölgesel olarak zayıflayamayan ve spor, diyet yapılmasına rağmen vücuttaki yağlardan kurtulamayan kişiler, ESM uygulamasına başvurmaktadırlar.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Sadece 30 dakika olan bu işlem, sizlere zaman kazandırmaktadır. Sadece birkaç adımla vücudunuzu sıkılaştırabilirsiniz.

Emslim Kimler Yaptıramaz?

Hamile, kalp hastası, kanser tedavisi gören hastalar ve kalp pili kullanan hastalar emslim yaptıramazlar.

 

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap