Epilasyon İşlemi Hakkında Merak Edilenler
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Epilasyon İşlemi Hakkında Merak Edilenler

0

Sarıyer lazer epilasyon sizlere lazer epilasyon ile ilgili olarak tüm merak ettiklerinizi açıklar ve gerekli olan hizmeti sizlere sunar. Lazer Epilasyon işlemleri eskiden beri Hemen herkesin sıklıkla başvurduğu yöntemlerden biridir. İstenmeyen tüylerle herkesin başı bir şekilde dertte olduğundan buna kalıcı çözüm arayanlar da genellikle lazer epilasyon tercih etmektedirler.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon vücuttaki İstenmeyen tüylerin köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemi olarak bilinmektedir. Her birey vücudundaki istenmeyen tüyleri ile dönem dönem sıkıntı yaşar ve bu sıkıntının da kalıcı olarak çözülmesini ister. Beşiktaş lazer epilasyon yöntemi de tam olarak burada devreye girerek kişileri yaşamış oldukları mağduriyetten kurtararak sorunsuzca sıkıntılı tüylerden kurtarır Direkt olarak lazer epilasyon makinesindeki lazer ışınları tüylerin köklerini temas ederek güçsüzleşmesini ve tekrar çıkmamasını sağlar.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyonunu sağlamış olduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bunların başında istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmanız ile birlikte bir döngü masrafından Kurtulmuş olacağınız da Aşikardır. Bu şekilde lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulduktan sonra cilt daha yumuşak olur ve pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon 12 yaşından büyük kıl ve cilt yapısı uygun olan herkese kolaylıkla uygulanabilecek bir yöntemdir. Ancak lazer epilasyon kanser hastalarına aşırı derecede bronz ciltlere cilt lekesi olan ve cilt lekesine yatkınlığı olan kişilere uygulanmamakla birlikte ışığa karşı hassaslaşmasına neden olan ilaçları kullananlarda da ve cilt hastalığı olan kişilerde de kullanılmamaya özen gösterilmelidir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemi kıl köklerinin görüldüğü her yere uygulanabilir bir sistemdir. Kıl köklerini kurutup tekrar çıkması engellendiği için kadınların göğüs koltuk aldığı kol bacak dudak üstü göğüs ucu göbek bel boyun ve bikini bölgesi gibi tüm bölgelere lazer uygulaması yapılabilmektedir. Sarıyer lazer epilasyon merkezimizde istenmeyen tüylerinize kesin çözüm bulabilirsiniz. Erkeklerde de aynı şekilde Kıl kökü görülen bölgelere lazer epilasyon uygulaması yapılabilir.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Epilasyon işlemleri arasındaki seans aralıklarını kişinin vücut yapısı ve kıl kökünün kalitesi belirlemektedir. Tüylerde meydana gelen azalmalara göre bu durum değişiklik gösterebilir. Genel olarak Yüz bölgesi lazer epilasyon genellikle 4 hafta aralıklarla vücut bölgesi seans aralıkları ise 6 ile 8 hafta arası olabilir. Bu durum kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir mi?

Epilasyon sırasında acı hissetmek kişinin acı eşiği ile alakalı bir durumdur. Ancak hastaların %99’u Hiçbir acı hissetmediklerini belirtmektedirler. Her Işık atışında ufacık bir sızı olması normaldir ancak ciddi ağrılar ve acılar hissedilmemektedir.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır mı?

Lazer epilasyon işinin ehli kişiler tarafından yapıldıktan sonra hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Ancak epilasyonun hemen arkasından kişi kendini korumalı Güneş ışınlarından solaryumdan uzak durmalıdır. Bu gibi durumların bile önüne geçirilmediği takdirde ciltte açık veya koyu renklenmeler oluşsa da bir zaman sonra kendiliğinden yok olmaktadır. Ancak büyük sorunlar yaşamamak için kişinin lazer epilasyondan sonra kendini koruması gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kurumların fiyat politikaları ile belirlenmektedir. Ancak bazı kurumlar belli anlaşmalar doğrultusunda kampanyalar düzenlemektedir. Güvenilir ve sağlığınıza önem veren yerlerde bu işlemi yaptırmanızda fayda olacağından fiyat araştırmasından daha çok işlemin yapılacağı kurumun güvenliğini bilinmesi gerekmektedir. Levent lazer epilasyon merkezimizde güvenilir bir şekilde istenmeyen tüylerinize kesin çözüm bulabilirsiniz.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir
Başlıksız-1

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap