ED1000 Tedavisi
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

ED1000 Tedavisi

0

ED1000 tedavisi ilk kez 2000 yılında aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Yöntem bu dönemde ilk olarak İskemik Kalp Hastalığında uygulanmıştır. Uygulamanın bu hastalıkta yüksek başarı oranı sunması beraberinde daha birçok farklı hastalıklarda da tedavi amaçlı kullanılmaya başlanmıştır.

ED1000 Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

ED1000 tedavisi klinik merkezlerinin işleyişine ve söz konusu sorunların büyüklüğüne göre farklı seanslar üzerinden uygulanabilir. Uygulama seansları maksimum 12 olarak belirlenmiştir. Fakat ED1000 Tedavisi seansları genel olarak 3 ila 7 seans aralığında tamamlanır. Ayrıca penis kırılması gibi durumlarda da uygun görülmesi durumunda eswt tedavisi uygulanabilir.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?

ED1000 tedavisi daha çok jinekoloji, iç hastalıkları bölümünden uygulanabiliyor.

Ed1000 Tedavisi İktidarsızlık Tedavisi Dışında Hangi Sorunlarda Kullanılır?

ED1000 tedavisi iktidarsızlık haricinde çeşitli iç hastalıklarda da kullanılır. Kalp hastalıkları, akciğer ve böbrek hastalıkları, düşük riskinde, rahim hastalıklarında da ED1000 uygulanabilir.

ESWT Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

ED1000 tedavi yöntemleri arasında ilaç tedavisi, elektro şok tedavisi ve ameliyat tedavisi olmak üzere toplamda 3 farklı tedavi çeşitleri söz konusudur.

Sertleşmeye Garantili Çözümler

Evinizin konforunda sertleşmeye kesin çözüm tedavilerinden güvenle faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknikler üzerinden uygulanan tedavi seçenekleriyle ereksiyon olamama sorununuzdan kalıcı ve yan etkisiz olarak kurtulursunuz. Böylece ek ücretler de ödemeden bu sorundan hayat boyu kurtularak kaliteli bir cinsel hayata yeniden sahip olursunuz.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Sertleşme sorunu hastalar arasında farklılık göstermekle birlikte pek çok sebeplere dayalı olarak meydana gelir. Hastalarda oluşan çeşitli ruhsal travmalar,ileri yaş faktörü,yoğun stres ve daha önceki dönemlerde kullanılan kalitesiz ereksiyon ilaçları gibi birçok etkenler ereksiyon olamama sorununa neden olabiliyor. Bu durumda hastanın eswt tedavisi erkenden alması son derece önemlidir.

Sertleşme Sorunu Tedavisinde Penise Şok Dalga Tedavisi(ESWT) Nedir?

Sertleşme sorunu tedavisinde penise şok dalga tedavisi yani ESWT uygulaması, penise düşük düzeyde elektro şok dalgalarının gönderilmesidir. Bu uygulamada elektro şok dalgaları doğrudan özel bir cihaz üzerinden penise seanslar halinde gönderilir. Böylece sertleşmemeye neden olan durağan kan akışı yeniden kademeli olarak hızlandırılır.

ESWT İşleminin Etki Mekanizması Nedir?

Eswt işleminin etki mekanizması sadece penis üzerinden söz konusudur. Uygulama seanslar halinde yapıldığından ereksiyon sorunu da seanslar üzerinden azaltılır. Böylece sertleşmeme sorunu birkaç gün sonrasında yok edilir.

ESWT Uygulaması Nasıldır?

Eswt uygulaması başarı oranları son derece yüksektir. Yöntem en özel tedavi seçenekleri arasında yer alır. Bu nedenle geçmiş dönemlerde ilk olarak İskemik Kalp hastalıklarında uygulanmıştır. Bu dönemden itibaren ülkemizde de hızlı ve sağlıklı bir şekilde uygulanmaya devam edilmiştir. Bugün eswt tedavisi birçok kadın hastalıkları ve iç hastalıklarda da uygulanabiliyor.

ESWT(Penise Şok Dalga Tedavisi) İşlemi Hangi Yaş Grubu Hastalara Uygulanabilir?

ESWT yani etkili penise şok dalga tedavisi daha çok 40 ve üzeri yaş grubu hastalara uygulanabilir. İleri yaş grubu hastalar için ED1000 tedavisi tavsiye edilmez. Bu gibi durumlarda uygulama başlatılmadan önce doktor onayı alınmalıdır.

Penis Protezi Nedir?

Penis protezleri penise takılan özel ürünlerdir. Bu ürünlerin temel özellikleri arasında ise yüksek kalite standartlarına sahip olmasıdır. Bu nedenle penis protezleri en kaliteli ürünlerdir. Protez üzerinden de peniste düzenli kan akışı sağlanabilir. Bu kapsamda peniste ereksiyon sorunu protezi üzerinden yok edilebiliyor.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezleri doktorunuz tarafından 1-2 saat içerisinde takılır. İşlem doğrudan ameliyathane ortamından uygulanır. Bu nedenle herhangi riskleri bulunmaz.

Penis Kırılması Belirtileri

Peniste kırılma belirtileri ise hastalar arasında farklılık gösterir. Birçok hastalarda penis kırılmaları belirtileri sinsi bir şekilde meydana gelebiliyor. Bu nedenle penis kırılması belirtileri çoğu hastalarda fark edilmiyor. Penis kırılmaları belirtileri arasında ise peniste gözle görülür düzeyde eğrilik durumu hasıl olması, penisin simetrik görünümünün banel olmasıdır.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap