Profesyonel Burun Estetiği
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Profesyonel Burun Estetiği

0

Burun estetikleri isminden de anlaşılacağı üzere burundaki birçok sorunların ameliyatla tedavi edilmesidir. Bu uygulama geçmişten günümüze dek aralıksız ve ek ücretsiz olarak sunulur. Bu nedenle daha sağlıklı ve ince buruna sahip olmak isteyenler doğrudan İstanbul burun estetikleri merkezlerini tercih ediyor. Kliniklerin yılların deneyimlerine sahip olması 81 ilimiz üzerinden yoğun olarak tercih ve tavsiye edilmesini sağlar.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı Nedir?

Burun estetikleri yada rinoplasti doğrudan burundaki şekil bozuklukları,burun ucu kaldırma,burun kavisi giderme,burun içi etlerin alınmasını kapsar. Bu nedenle burun estetiği fiyatları burundaki problemin farklılığına göre de değişebiliyor.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri işlem süresi klinikler arasında farklılık gösterir. Sıradan estetik ve plastik merkezlerinde burun estetiği süreci daha uzun olabiliyor. Bu da sizlerin ciddi anlamda zaman kaybı yaşaması demektir. Fakat İstanbul burun estetikleri klinik merkezlerinde süreç daha kısadır. Böylece zamandan da tasarruf etmeniz söz konusudur. Burun estetiklerinde burun kanatlarından kesiler açılır. Bu kesiler üzerinden burun içerisine giriş yapılarak gerekli operasyon doğrudan burun içerisinden yapılır. İşlem sonrasında burun kanatları yeniden kapatılır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri sadece burunda ciddi anlamda şekil bozuklukları ve işlev sorunları olanlara uygulanır. Bunun haricinde rinoplasti keyfi olarak uygulanması söz konusu değildir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetiklerinden sonrasında ise burun darbelerden korunmalı,burun tamponu doktor tarafından yerinden alınmalı,hasta 1 ay boyunca yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durmalı ve bu süreç boyunca burun sümkürmesinden uzak durmalıdır.

Burun(Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası İyileşme Nasıl Olur?

Burun yada toplumdaki adıyla rinoplasti estetik ameliyatı sonrası iyileşme süresi ise geçmiş senelere oranla bugün daha kısadır. Yüksek teknolojili yöntemler söz konusu olduğundan burun estetikleri iyileşme süreci bugün 1 aya kadar inebiliyor. Böylece hastalar bu zaman dilimi sonrasında iş hayatına da devam edebiliyor.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı Ve Kaç Gece Hastane’de Kalmalıyım?

Burun estetiklerinizi mümkünse İstanbul saygın klinik merkezlerinden yaptırmalıyız. Bu estetik merkezleri doğrudan Avrupa Kalite Standartları üzerinden burun estetikleri hizmetleri sunar. Böylece müşteri memnuniyeti İstanbul estetik merkezlerinde %100 oranda yer alır. Bu kapsamda işlemden 1 gün öncesinden İstanbul otelinizde hazır kalabilirsiniz.

Ameliyatınız tamamlandığında ise, doğrudan İstanbul otelinizde 24 saat dinlendikten sonra yaşadığınız şehre havayolu üzerinden dönebilirsiniz. Özet olarak burun estetiklerinde İstanbul üzerinden uzun süreli kalmanıza gerek yoktur.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetiklerinde hasta hemen taburcu edilebilir. Bu kapsamda hastanın hastanede uzun süreli kalmasına genel olarak gerek bulunmaz. Çünkü burun estetikleri bugün herhangi burun kanamaları olmadan gerçekleştiriliyor. Bu nedenle ameliyat sırasında burun çevresinden pansuman ve burun  üzerinden de tampon haricinde farklı uygulamalar söz konusu değildir.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişkinlik Olur Mu?

Burun estetikleri başlı başına cerrahi operasyondur. Bu nedenle işlemler doğrudan hijyenik ameliyathane üzerinden gerçekleştirilir. Estetik sonrasında bu nedenle çok ağrı,morluk veyahut ödemler meydana gelmez. Sadece hafif düzeyde de olsa burun kenarlarında ödemler veya morluklar hasıl olabilir. Bu da etkisini genel anlamda 2-3 gün içerisinde kaybeder.

Burun Estetiği Fiyatları

Birçok avantajları olan burun estetiği fiyatları bu nedenle profesyonel İstanbul estetik ve plastik uzmanları tarafından da tavsiye edilir. Burun estetikleri bu nedenle Türkiye genelinden tercih edilir. İşlemlerin fiyatları ise yukarıda da vurguladığımız üzere bugün daha indirimli bir şekilde sunulur.

Bu kapsamda ise beklentileriniz doğrultusunda en ucuz fiyatlı ve hasta memnuniyetine değer veren İstanbul estetik merkezinden bu ameliyatınızı olabilirsiniz. Burun estetikleri fiyatı da klinik merkezleri tarafından her yıl düzenli olarak güncelleniyor.

https://serifyavuz.com/burun-estetigi-rinoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap