Meme Büyütme Estetiği
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Meme Büyütme Estetiği

0

En çok meme büyütmeler estetikleri uygulanır. Bu işlemler sadece tam donanımlı özel doktor klinik merkezleri üzerinden %100 garantili olarak uygulanır. Bu nedenle göğüs estetiklerinde hasta memnuniyeti sağlanır.

Göğüs Büyütme Estetikleri

Evinizin konforunda meme büyütme estetiği için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz. Birçok özellikleri olan bu estetik ameliyatlarıyla küçük göğüslerinizi yeniden büyütebilirsiniz. Böylece yüksek özgüvenli bir cinsel hayata yenide sahip olursunuz.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Göğüs büyütme estetikleri daha çok memelerin küçük veya sarkması durumlarında uygulanır. Bu kapsamda meme dikleştirme ayrıca uygulanabilir.

Meme Büyütmede Hangi Silikon Türü Kullanılmalı?

Meme büyütmede daha çok implant türünden en kaliteli silikon türleri kullanılmalıdır. Bu ürünlerin birçok avantajları da söz konusudur. Profesyonel silikon olması sebebiyle memelerin en alt kısmından kolayca uygulanır.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Meme büyütmelerde birçok yöntemler uygulanır. Bu yöntemler arasında cerrahi müdahale birinci sırada yer alır. İkinci planda ise çeşitli etkin egzersiz çalışmaları yer alır. Günlük egzersiz yaptırılarak da göğüslerde kayda değer oranda büyütme sağlanabilir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Göğüs küçültme öncesinde hazırlık ayrıntılarına önem verilmelidir. Bu kapsamda ameliyat öncesinde sigara ve kafeinden uzak durulmalıdır. Kullanılan tüm ilaç veya benzeri türden ürünler ameliyat sonrasına dek bırakılmalıdır. Sadece yüksek tansiyon ve şeker hastalığı ilaçları kullanılabilir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Göğüs küçültme sonrasında da doktor tavsiyelerine meme küçültme ile uygulanır. Bu kapsamda işlem bittiğinde verilen ek ilaçlar düzenli olarak kullanılmalıdır. Günlük bol miktarda taze sebze ve meyve tüketilmelidir. Hareketli yaşam tarzına sahip olunmalıdır. Ameliyattan 7 gün sonrası boyunca göğüslerle temas edilmemelidir. Bu süreç boyunca göğüs ve yüzüstü yatış pozisyonundan da uzak durulmalıdır.

Meme Küçültmede Kullanılan Silikon Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle damla ve yuvarlak protez türleri meme küçültmeci estetiklerinde de yoğun olarak tercih edilir. Bu kapsamda uzman hekiminiz tarafından da en uygun silikon türü belirlenecektir.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Göğüs estetikleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ameliyat çeşitleri arasında göğüs dikleştirmeci operasyonudur. Uygulama doğrudan sarkmış göğüs ucunun silikon üzerinden yukarı yöne doğru kusursuz bir şekilde kaldırılmasını kapsar. İşlem genel olarak 1-2 saat sonrasında tamamlanır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Meme ucunda sarkma olan herkes söz konusu ameliyat modelinden problemsiz bir şekilde faydalanabilir. Meme ucu dikleştirme ameliyatları da garantili olarak uygulanır. Ameliyat sonrasında hastalar taburcu edilir. Fakat 1 gün sonrasında sosyal aktivitelerine devam edebilirler. Göğüs ucu sarkması da doğrudan gebelik ve bebek emzirme dönemlerinden sonrasında hasıl olur.

Bu durum birçok kadınlarda ciddi anlamda ruhsal yönden travmalara neden olabiliyor. Bu da cinsel hayatın daha sağlıksız kalmasına neden oluyor. Dolaysıyla diğer meme estetiklerinde olduğu gibi meme ucu düşüklüğünde de mutlaka erkenden meme ucu kaldırma ameliyatına başvurulmalıdır.

Meme Dikleştirme Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Göğüs ucu dikleştirme sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler bulunur. Göğüs dikleştirme ameliyatı sonrasında da bazı ek ilaçlar verilebilir. Verilen ilaçların düzenli olarak kullanılması göğüs sağlığı açısından hayati bir değer arz eder. İşlemden sonrasında göğüslerin riskli alandan uzak tutulmasına dikkat edilmelidir.

Ameliyattan 15 günlük zaman dilimi boyunca ağır ev işleri yapılmamalıdır. Bu süreç boyunca hastanın göğüslerini yıkamaması gerekir. Göğüs dikleştirme ameliyatları sonrasında doktorunuz tarafından verilen günde mutlaka klinik merkezinde hazır olmanız gerekir. Böylece göğüs sağlığınız yeniden doktorunuz tarafından kontrol edilmesini sağlarsınız. Göğüs dikleştirme ameliyatları sonrasında aceleci olmamanız tavsiye edilir.

Uygulama sonrasındaki ilk 15 günlük zaman dilimi önemlidir. Bu süreç boyunca mutlaka doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmelisiniz. Meme dikleştirici ameliyatları sonrasında ev işlerinizi 2 hafta sonrasında yapabilirsiniz. Meme estetikleri operasyonları randevusu için doktorunuzla iletişim kurabilirsiniz.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap