Keratin Nedir? Keratin Bakımı Fiyatı 2022 – Tüm Detaylar!
  1. Ana Sayfa
  2. Güzellik ve Bakım

Keratin Nedir? Keratin Bakımı Fiyatı 2022 – Tüm Detaylar!

0

Saçınız bazı nedenlerden dolayı kırılmaya, yıpranmaya ve cansız bir hal alması kaçınılmazdır. Yediğiniz yemekler, yaşadığınız çevre bile saçınıza etki etmektedir. Herhangi bir bakım ürünü kullanmazsanız bu durumlar karşınıza gelebilir. Bu olumsuzluktan korunmak için çeşitli yollar mevcuttur. Yazımızdan keratin nedir, keratin bakımı fiyatı ve keratin botox hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

keratin-nedir-keratin-bakımı-fiyati-1

Keratin Nedir?

Keratin, saç tırnak ve ciltteki ana bileşeni oluşturan protein çeşididir. Keratin, vücudunuzun ürettiği diğer hücre türlerine göre çizilmeye veya yırtılmaya daha az eğilimli koruyucu bir proteindir.

Vücudumuzda saç ana bileşen olarak en yoğun keratin proteini içeren kısımdır. Bazı uzmanlar keratin takviyelerinin, tedavilerinin ve ürünlerinin saçınızı güçlendirmeye ve daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasına yarar sağlandığını savunmaktadır.

Saçlarında keratin kullanan kişiler, sonuç olarak saçlarının daha pürüzsüz ve daha kolay şekillendirilebilir olduğu geri dönüşünü yapmaktadır.

Keratin Bakımı Fiyatı 2022

Keratin botox fiyatı yani keratin bakım fiyatı 2022 yılı için güncel olarak 600 TL ortalama fiyattan kuaförler tarafından yapılmaktadır. Belirtilen düzeyde bir ücret ödeyerek sizde saçlarınızın daha dolgun, canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Keratin bakımı profesyoneller tarafından yapılması önerilir. Son zamanlarda keratin alınarak evde keratin bakımı işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir durumda.

  • Keratin bakımı uygulanmadan önce özel bir şampuan ile saçlarınız yıkanır. Bu şekilde saçlarınızın derinlemesine temizlenmesi tamamlanır.
  • Bu işlemin ardından temizlenen saçınıza keratin uygulanır. Keratin’in saçınızın derinliklerine işlemesi için saçınız bir kaç parçaya ayrılır.
  • Ayrılan saçlarınıza bir fırça yardımıyla keratin boydan boya uygulanır.
  • Saçınıza uygulanan keratin bu işlemde sonra 20-30 dakika arası saçınızda bekletilir.
  • Keratinin kalıcılığını arttırmak için saça fön makinesi yardımıyla fön çekilir. Saçınız kurutulur.

En İyi Keratin Markası – En İyi Keratin Markaları

Sizler için en iyi keratin markası nedir? onu araştırdık. En iyi keratin markaları aşağıda listelenmiştir.

Natura Keratin

keratin-nedir-keratin-bakımı-fiyati-3

En iyi keratin markası aramalarında üst sıralarda çıkan bir marka natura keratin. Natura keratinin bir çok çeşidini kullanabilirsiniz. Kullananların en çok tercih ettiği keratin markasıdır. Bu ürünü kullandığınızda saçınızın daha dolgun ve sağlıklı olduğunu göreceksiniz.

Native Base Keratin

Natura keratinden sonra en çok tercih edilen keratin markasıdır. Bu ürünü şok, a101 ve benzeri zincir marketlerde bulmanız mümkündür. Sizin ve saçlarınız için tercih edebileceğiniz en iyi keratin markalarındandır.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap