Karın Bölgesi Gerdirme Ameliyatı
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Karın Bölgesi Gerdirme Ameliyatı

0

Karın bölgesi gerdirme ameliyatı doğrudan karın bölgesinin zayıflatılmasında uygulanır. Bu nedenle birçok avantajları olan karın germe ameliyatı bugün daha çok tercih ediliyor. Karın bölgesi inceltme yani gerdirme ameliyatları bugün ek ücretsiz olarak sunulur. Bu kapsamda ekonomik anlamda avantajlı olursunuz. Karın bölgenizde meydana gelen fazla yağlar sadece söz konusu ameliyat üzerinden garantili olarak ortadan kaldırılabilir. Doğal tedavi uygulamaları çare olması söz konusu değildir.

Karın Germe(Abdominoplasti) Ameliyatı Nedir?

Tıp alanında abdominoplasti ameliyatı olarak da bilinen karın bölgesi gerdirme ameliyatları sadece karın bölgesinin zayıflatılmasında uygulanır. Yöntem liposuction gibi en sağlıklı neticeler sunar. Böylece hasta zayıflama merkezinde kalmadan aynı günde taburcu edilir.

Abdominoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Birçok özellikleri olan karın germe ameliyatı erken sürede tamamlanır. İlk olarak karın bölgesi incelenir. Bu bölgedeki sorunlar ele alınır. Sonrasında karın gerdirme cihazı hizmete sunulur. Böylece 3-4 seans üzerinden karın bölgesi inceltilir.

Karın Germe Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulur?

Karın gerdirme işlemlerine karın bölgesinin inceltilmesi amacıyla ihtiyaç duyulur. Bu nedenle de işlem her yaştan fazla kilolara sahip olanlara uygulanabilir.

Karın Germe Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Karın bölgesi gerdirme estetiği karın bölgesinde deri sarkması,kırışıklıklar,fazla yağlar olanlar için uygundur. Ayrıca obezite hastaları için de karın gerdirme ameliyatları uygulanabilir.

Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süreci

Karın gerdirme ameliyatlarında iyileşme süreci kısadır. Bu nedenle hastanın uzun süreli beklemesi söz konusu değildir. İşlemde iyileşme süreci dikişlerin erimesi açısından sadece 4 ila 7 gün arasındadır.7 gün sonrasında hasta sosyal hayatına devam edebilir.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrasında da dikkat edilmesi gereken ayrıntılar söz konusudur. İşlemden 7 gün sonrasında hastalar iş hayatına devam edebilir. Bu süreç boyunca karın ve göğüsüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Abdominoplasti Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Bilinenin tam aksine abdominolastiler ağrılı uygulamalar değildir. Yöntem en ağrısız bir şekilde uygulanır. Bu bağlamda hastalar huzurlu bir ortam üzerinden zayıflayabilir.

Karın Germe Ameliyatında Kullanılan Yöntemler

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarında kullanılan birçok yöntemler söz konusudur. Bu yöntemlerin başında cerrahi işlem yer alır. Bu kapsamda karın bölgesi birkaç saat içerisinde dahi gözle görülür düzeyde inceltilebilir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Ülkeler arasında karın germe ameliyatı fiyatları farklılık gösterir. Bu nedenle de en uygun karın gerdirme işlemleri fiyatları sadece Türkiye kliniklerinde yer alır. Klinik merkezlerinden bu işlemi ucuz fiyattan problemsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Liposuction Nedir?

Liposuctionlar sadece fazla yağ dokularının cihazla alınmasıdır. Bu uygulama kendi içerisinde de birçok farklı türlere ayrılır. Bu nedenle en uygun yöntem için profesyonel güzellik merkezine başvuru yapabilirsiniz.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Uygulama genel olarak 1 gün içerisinde tüm seansları tamamlanır. Fakat güzellik merkezlerinin kalitesine göre yöntem 2-3 gün sürebiliyor. İlgili bölgeye özel krem uygulanır. Bu işlem sonrasında liposuctionların cihazı üzerinden masaj yapılarak bölge inceltilir.

Liposuction Öncesi

Uygulama öncesi dikkat etmeniz gereken püf noktalar mevcuttur. Yöntemden birkaç saat öncesinden sigara kullanmamalısınız. Kullandığınız tüm tıbbi ilaçlara seans bitimine dek ara verebilirsiniz.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Liposuctionlar daha çok karın ve diğer vücut bölgelerinde fazla yağlar meydana gelmiş bireyler için uygundur. Ayrıca parlak bir cilde sahip olmak isteyenler için de uygulama son derece uygundur.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Uygulama yöntemleri ise, ıslak liposuction ve ultrasonik liposuctionlar olmak üzere toplamda 2 farklı türleri mevcuttur.

Liposuction Fiyatları

Birçok klinik merkezlerinden de yöntem uygulanır. Başlı başına güzellik yöntemi de olan liposuctionlar uygun fiyata sahiptir. Böylece ödemenizi ister nakit ister seans bitiminde herhangi banka kredi kartınız üzerinden yapabilirsiniz. Liposuction fiyatları güzellik merkezi sitesinden bakabilirsiniz.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir
Başlıksız-1

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap