İnnea Aqua
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

İnnea Aqua

0

İnnea aqua su tutucu etkisi olan ve cildin nemlendirilmesini sağlayan bir uygulamadır. Sağlıklı bir cilt için nem oldukça büyük bir öneme sahiptir. Zaman ile nem dengesinde bozulmalar meydana gelebilmektedir. Bu noktada gerçekleştirilen innea aqua uygulaması cildin nem kazanmasını ve elastik yapısının canlanmasını sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

İnnea aqua, cildin nemlenmesini ve esnek bir hale gelmesini sağlarken cildin sıkılaşması noktasında da önemli bir etkiye sahiptir.

İnnea Aqua Nedir?

Cildin parlak, sıkı, canlı ve esnek görünmesini sağlayan biyolojik lifting aşısına, innea aqua adı verilmektedir.

İçeriğinde Ne Var ve Bu İçerikler Ne İşe Yarar?

Biyolojik lifting aşısı içerisinde trehaloz ve hyaluronik asit bulunmaktadır.

Kimlere Uygulanır?

Biyolojik lifting aşısı cildin nem dengesinde bozulma yaşayan, cilt esnekliği azalan ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başlayan kadın ya da erkek her bireye uzman hekim gözetiminde uygulanmaktadır.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Biyolojik lifting aşısı, uzman hekim gözetiminde deri altına özel iğne yardımı ile uygulanmaktadır.

Ağrılı Bir İşlem midir?

Uygulaması esnasında ağrı ya da acı duyulmamaktadır.

Uygulamadan Sonraki Süreç Nasıl Olmaktadır?

Biyolojik lifting aşı sonrasında cilt üzerinde kızarıklık ve kabarcık oluşumu gözlenebilmektedir. Bu durum en geç 2 saat içerisinde ortadan kalkmaktadır. Uygulaması sonrasında günlük hayata devam edilmesinde sakınca bulunmamaktadır.

Kaç Seans Uygulanması Gerekir.

Biyolojik lifting aşısı uygulaması hekim tarafından belirlenen aralıklar ile seanslar uygulanmaktadır. Genel olarak birer aylık aralıklar ile 2 ya da 3 seans uygulanan bir yöntemdir.

Avantajları Nelerdir?

İnnea aqua ağrısız olması, oldukça çabuk bir şekilde etki göstermesi, ekonomik olması ve yaş sırı bulunmaması noktalarında oldukça avantajlıdır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer teknolojisinden faydalanılarak kıl ve tüy köklerinin yakılması İzmir lazer epilasyon merkezimizde yapılıyor. Yapılan uygulama neticesinde kıl ve tüylerin yeniden çıkması engellenir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

İzmir lazer epilasyon hamile, beyaz, sarı ya da kırmızı kıl yapısına sahip olan kişilere, kısırlık tedavisi görenlere, hormon tedavisi alanlara, cildinde yara ya da lezyon bulunanlara, kanser tedavisi görenlere ve 17 yaşın altındaki bireylere uygulanmamaktadır.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları.

Lazer epilasyonun en büyük avantajı yan etkiye sahip olmaması ve kalıcı çözüm sağlamasıdır. Ayrıca ağrısız ve ekonomik bir yöntemdir.

Kaç Lazer Epilasyon Seansı Uygulanmalıdır?

Lzer Epilasyon seans sayısı ve aralığı hekim tarafından belirlenmektedir. Genel uygulama  7 ila 8 seans alınması yönündedir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyon uygulaması sonucunda dökülmemiş olan tüy ve kılların belirlenmesi ve yok edilmesi için ücretsiz olarak gerçekleştirilen işleme denilmektedir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

İzmir Lazer epilasyon işlemi vücudun her bölgesine bulunabilen kıl ve tüyler üzerinde uygulanabilmektedir.

Paris Işıltısı Nedir? Kimlere Uygulanır?

Cilde canlılık, parlıklık, esneklik ve nem kazandırılması için paris ışıltısı sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Mikro iğneler yardımı ile cildin orta katmanına, cildin yeniden yapılandırılması ve hücrelerin yenilenmesi için bazı vitamin ve mineral içeriklerin enjekte edilmesi yöntemine verilen isimdir.

Paris ışıltısı, cildin bağ dokusunun yenilenmesine yardımcı olunması için uygulanan bir işlemdir. Yaşlanma karşıtı olarak oldukça fazla bir şekilde uygulanmakta olan ve cerrahi olmayan estetik yöntemlerin başında gelir.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısının uygulaması yapıldığı an itibari ile etki göstermeye başlar. Altı aylık periyotlar ile uygulanması bu etkinin korunmasında son derece önemlidir.

Paris Işıltısı Fiyatları.

Paris ışıltısı uygulanılması düşünülen seans sayısı ve yapılacak işlemlere göre fiyatı belirlenen bir işlemdir..

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir
Başlıksız-1-Kurtarıldı

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap