Burun Dolgusunda Yeni Dönem
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Burun Dolgusunda Yeni Dönem

0

Burun dolgusu ile burnun şekli büyük ölçüde düzeltilebilir. Orantısız bir burun gibi çok geniş ya da çok düz olarak algılanmasını değiştirebilirsiniz.

Burun Dolgusu Nedir?

Dolgu maddeleri hyaluronik asitten oluşan bir jeldir. Hyaluronik asit, cildimizde doğal olarak bulunan ve suya bağlanan bir nem molekülüdür. Bu jel cildinizin altına enjekte edilir ve boşlukları doldurabilir. Burnunuzda bir tümsek olduğunda, daha düz bir burun elde etmek için tümseğin biraz üstünü ve altını doldurabilirsiniz. Çoğu zaman bu, burnun daha küçük olduğu yanılsamasını verir.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dolgu maddeleri cilt altına ve burun kemiğinin üstüne enjeksiyon şeklinde uygulanır. Tedavi kişinin durumuna göre keskin bir iğne veya künt bir kanül ile yapılır. Künt bir kanül, birkaç kez batırmanıza gerek kalmadığı için burun dolgusu daha keyifli deneyimlenebilir. Bu da morarma riskini azaltır ve kan damarları açısından zengin olan burun için daha güvenli bir tedavi yöntemidir.

Burun Dolgusu Neleri Yok Eder?

Burun dolgusu ile istediğiniz tüm görüntü geri kazanabilir ve istemediğiniz tüm görüntüyü ise yok eder.

Burun Dolgusu İşlemi Hangi Dolgularla Yapılabilir?

Tüm dolguların maddesi aynı olmaktadır. Burada önemli kriter ise dolgu yapan kişinin tecrübesidir. İşinin ehli kişilere yaptırdığınız müddetçe hiç bir sorun yaşanmamaktadır.

Burun Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Burun dolgusu herkes için uygundur.

Jawline Dolgusu Nedir?

Yüzde denge oluşturmak istediğimizde esas olan çenenin dudaklar, burun ve alın ile orantılı olduğundan emin olmaktır. Küçük bir çeneniz varsa dolgu maddeleri ile düzeltmek kolaydır.
Dolgu, hyaluronik asit ile hacim kazandıran bir enjeksiyondur.
Çene dolgusu ile şunları yapabiliriz:
Çenenin şeklini değiştirin (örneğin, daha yuvarlak veya daha sivri yapın)
Çeneyi büyütmek
çukurları doldurun
Çeneyi yukarı/aşağı hareket ettirin

Jawline Dolgusu Kimler İçin Uygulanır?

Çene Dolgusu herkes için uygundur.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu uygulamasında standart dolgu işlemleri çene uygulanmaktadır. Burada önemli olan kısım ise kaç ml uygulanmış olmasıdır.

Ne kadar ml gerektiği çok bireyseldir ve diğer şeylerin yanı sıra yüz şekline, genetiğe ve yaşa bağlıdır.
Çenede, daha fazla dolguya ihtiyaç duyabilecek az gelişmiş bir çeneniz olmadığı sürece, çoğu insan için

genellikle 1 ml yeterlidir.

Çene hattından iyi bir etki almak için her iki tarafta en az 1 ml tavsiye ediyoruz. Genel olarak konuşursak, yüzünüz ne kadar ince olursa, fark yaratmak için o kadar az dolgu gerekir.

Jawline Dolgusu Öncesi Sonrası

Çene dolgu işlem öncesi daha oval yüzünüz var iken yaptırdıktan sonra ise daha keskin yapıda yüzünüz bulunur.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dolgu maddeleri, cildimizde doğal olarak bulunan ve nemi tutan bir şeker molekülü olan hyaluronik asitten oluşur. Hyaluronik asit ayrıca normal nemlendiricilerde, jawline dolgusu için serumlarda ve yüz kremlerinde bulunur.

Dudaklar için ideal bir bileşendir. Dudaklar hyaluronik asit ile tedavi edildiğinde anında daha dolgun ve nemli bir görünüme kavuşur.

Dudak Dolgusu Ne İşe Yarar?

Orantısız dudaklarınız var ise veya küçük dudaklarınız var ise bunları büyütme işlemi için dudak dolgusu yaptırmanız gerekir. İstenilen büyük ve orantılı dudaklar için kullanılır.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Dudak dolgusu veya dudak dolgusu ile dudak tedavisi, daha dolgun dudaklara sahip olmak, daha iyi simetri oluşturmak veya belirgin konturlar elde etmek isteyenler için uygundur.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

dudak dolgusu en büyük avantajı kişinin ruh halini değiştirmektir. İstenilen dudak ve yüze sahip olunduktan sonra daha özgür olduğu gözükmektedir.

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap