Ataşehir Lazer Epilasyon
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

Ataşehir Lazer Epilasyon

0

Geniş kapsamda Ataşehir lazer epilasyon merkezi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Lazer teknolojisi, Albert Einstein’ın 1990 yıllarında yaptığı çalışmalarla lazerin kuantum teorisine temel atılmıştır. Ardından geliştirilerek ve birçok deneme yapılarak 1960 yılında lazer teknolojisi çalışmaları tamamlanmıştır. Sadece epilasyon uygulaması olarak değil, tıbbi alanda da karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde oldukça fazla tercih edilen lazer epilasyon uygulaması, ülkemizde başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Sadece kadınların tercih ettiği bir uygulama olarak gözükebilir. Ancak öyle değildir.

Kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyon uygulamasını tercih etmektedir. Lazer epilasyon için tercih edeceğiniz tek yer Üsküdar lazer epilasyon merkezimiz olmalıdır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer uygulaması istenmeyen tüylerden kurtulmak için başvurulan bir uygulamadır. Ağda gibi diğer yöntemlere kıyasla daha az acılıdır. Aynı zamanda daha konforludur. Lazer epilasyonunun asıl amacı görünen kılların yok olmasını sağlamak değildir. Uygulama yapılan bölgedeki hücrelerin fonksiyonlarını değiştirerek görünmeyen kıl köklerinden kıl oluşumunu durdurmaktır. Bu uygulamayı eğitim almayan kişiler yapamaz. Yapması durumunda kıl kökleri azalmasından ziyade artmaya başlar. Bu yüzden uzman bir ekibe başvurmanızı öneririz. Bunun için Ataşehir lazer epilasyon merkezimize gelerek uzman ekibimizle tanışabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Uygulamadan 2 hafta önce bölgedeki kılların tıraş bıçağıyla kısaltılması gerekiyor. Buradaki asıl amaç kıl boyutunu kısaltarak lazerin kıl kökünü görmesidir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyonun avantajlarını saymakla bitmez. En büyük avantajlarından biri, zaman tasarrufudur. Hem zamandan kazanıyorsunuz hem de ağdaya, jilet bıçağına verdiğiniz paralar cebinizde kalıyor. Aynı zamanda lazer epilasyon kalıcı olduğundan pürüzsüz bir cilde de sahip oluyorsunuz. Kalıcı ve pürüzsüz bir cilt için Üsküdar lazer epilasyon merkezimize sizleri de bekliyoruz. Sizleri görmek bize mutluluk verecektir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon uygulaması kronik, cilt rahatsızlığı ve gebe olan kadınlara uygulanmaz. Aynı zamanda hormon bozukluğu yaşayan kişilere de uygulanmaz. Aksi takdirde olumlu sonuç alınmaz. Hormon bozukluğu yaşayan kişilerin kılları veya tüyleri azalması zaman alabilir. Hormon bozukluğu ve cilt rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışıp ardından Ataşehir lazer epilasyon merkezimize gelebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon uygulaması sırt, göbek çevresi, tüm kol tüm bacak, koltuk altı, özel bölge, yüz, kaş ve enseye yapılabilir. Hiçbir sakıncası yoktur. Ancak yüze yapılan uygulamalarda dikkat edilmelidir. Yüz çevresine zarar gelmemesi için koruyucu gözlük kullanılabilir.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Epilasyonda seans aralıkları bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Yüz için seans aralığı 4 hafta iken diğer bölgelerde bu aralık 6-8 hafta olabilir. Doğru bir işlemle olumlu sonuçlar almak mümkündür. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için tek adresiniz Maltepe lazer epilasyon merkezimiz olmalıdır.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Epilasyon ağrısı, ağdaya kıyasla yok denecek kadar azdır. Ataşehir lazer epilasyon merkezinde hizmet vermekteyiz. Sizler de lazer yaptırmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Epilasyonda doğru uygulama yapılması durumunda iz kalması söz konusu değildir. Lazer uygulamanızı doğru ve eğitimli bir ekiple yapmanızı tavsiye ederiz. Üsküdar lazer epilasyon merkezimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye gayret göstermektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları hakkında fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü fiyat bilgisi değişkendir. Aynı zamanda ilden ile, ilçeden ilçeye bu fiyat bilgisi değişiklik gösterebilir. Daha detaylı bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak ve fiyat bilgisi almak için Maltepe lazer epilasyon merkezimize sizleri bekleriz.

 

Tıkla ve Bu Yazıya Oy Ver!
Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sosyonom - Kurucu

Yorum Yap